E-poe tellimisinfo

TELLIMISINFO

 

Palun tungivalt panna kirja aadress kuhu saata vaja!


KAUBA TELLIMINE E-POEST
Käesolevad tellimistingimused kehtivad FIE Ahti Tiirmaa (Rebase talu puukool) ja Tellija vahel kõigi e-poes aadressiga tehtavate tellimuste suhtes.
 • E-poest tellides nõustub Tellija FIE Ahti Tiirmaa  tellimistingimustega.
 • Valige soovitud kaubad meie hinnakirja leheküljelt ning edastage tellimus e-posti teel aadressile ahti.tiirmaa@mail.ee või saatke tellimus läbi kodulehe. Seejärel võtame teiega ühendust tellimuse kinnitamiseks ja vajadusel ka täpsustamiseks. Tellimus peab sisaldama kauba nimetust, kogust, tellija nime ja kontaktandmeid.
 • . Tellimuse maksumusele lisandub pakendamise ja transportteenuse tasu, mis sõltub tellimuse kaalust, mõõtmetest ja asukohast, kuhu kaup on vaja toimetada.
 • E-poest tellitud kaubale on võimalik ka ise järele tulla meie puukooli. Sel juhul tuleb aeg eelnevalt kokku leppida, et tellitud kaup õigel ajal taimeaias olemas oleks.
 • E-poest tellitud kaupade eest tasumine toimub arve alusel pangaülekandega. Arve on pakis. Kõik E-poe hinnakirjas toodud hinnad on esitatud eurodes.
 • FIE Ahti Tiirmaa jätab endale õiguse hinnakirja ette teavitamata muuta.

TRANSPORT
 • E-poest tellitud kaubale on võimalik ka ise järele tulla meie taimeaeda. Sel juhul tuleb aeg eelnevalt kokku leppida, et tellitud kaup õigel ajal Taimeaias olemas oleks.
 • Transpordi maksumus sõltub tellimuse kaalust, mõõtmetest ja asukohast, kuhu kaup on vaja toimetada.
 • ISTIKUID saadan ka omniva ja Smartposti vahendusel
 • NB! Kuna taim on elusasi, siis palume saadetis vastu võtta esimesel võimalusel! Müüja ei vastuta istikuid sisaldava saadetise sisu kvaliteedi eest, kui kulleril ei õnnestu kliendiga kättetoimetamise aega kokku leppida üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul ja saadetis viiakse väljastamiseks postiasutusse.

PRETENSIOONID JA TAGASTUSTINGIMUSED
Istikud
 • Müüdud istikuid me tagasi ei osta, kuna kontrollime nende kvaliteeti enne kauba komplekteerimist ja transportimist Tellijani.
 • NB! Kuna taim on elusasi, siis palume saadetis vastu võtta esimesel võimalusel! Müüja ei vastuta istikuid sisaldava saadetise sisu kvaliteedi eest, kui kulleril ei õnnestu kliendiga kättetoimetamise aega kokku leppida üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul ja saadetis viiakse väljastamiseks postiasutusse.
 • Transpordi käigus vigastatud või purunenud istikutest tuleb koheselt (hiljemalt 24 tunni jooksul, alates kauba kättesaamisest) teatada Müüjale. Kui ostetud istikud osutuvad vigastatuteks, on Tellijal õigus kaup Müüjale tagastada 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast. Õigustatud pretensioonid rahuldatakse olemasoleva ostuarve alusel. Mittekvaliteetsed (transpordi käigus vigastatud) istikud tuleb Müüjale tagastada koos istiku markeeringu ja istutusnõuga.
 • Õigustatud raha tagastamised tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast.
 • Müüja ei vastuta istikute istutamisel ja istutusjärgsel perioodil ostja poolt valede agrotehniliste võtete kasutamisest või ilmastiku, ümbritsevate keskkonnamõjude ja loomade poolt tekitatud kahjude eest.

Lepingu täitmisega seotud erimeelsused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel tekkinud erimeelsused lahendatakse kohtu korras Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktide alusel.

TEADMISEKS TELLIJALE!
Meie kodulehel esitatud pildid on illustreeriva tähendusega, pildid on digitaalselt töödeldud, seega ei pruugi nt kõik taimeosade värvused jne olla tõetruud. Palume lugeda ka istikukirjeldusi, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

Kõik meie kodulehel esitatud fotod on kaitstud autoriõigustega.

Hetkel e-poes saadaval (Kokku üle 600 erineva toote)

Vaata kogu E-poe valikut